CSS: alphaQ™

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.aqarena.board-directory.net


2 posters

    LOL Marillion kolko nisam cuo to ime xP

    Thunder18
    Thunder18
    Member
    Member


    Posts : 12
    Join date : 2009-08-11
    Age : 33
    Location : Near Osijek, Croatia
    Level of education : If im not back in 5 minutes...just wait longer..

    LOL Marillion kolko nisam cuo to ime xP Empty LOL Marillion kolko nisam cuo to ime xP

    Post by Thunder18 Tue Oct 26, 2010 12:11 am

    omg Marillion,el me se sjecas od prije?? isse koliko je proslo...ispricavam se,danas sam vidio da mi naj lega poceo radit na nekom serveru za ts3..zvao me da nes provjeri ja dodem i vidim ime AlphaQ ja u sebi isssse boze poznato mi ....i sjetim se da je to klan u kojem sam bio...bio dobar sa svima i (nadam se) tobom...hhh i samo me zanima kako to da nisam vise u tom klanu,bolje receno dali sam svojevoljno otisao ili ste me izbacili ili sta jer mi vrag neda mira da saznam.Moram saznati zasto sam otisao iz tog klana,znam da je duugo proslo..skoro godina ali opet zelim znati.Hvala,your old friend,Thunder.
    Marillion
    Marillion
    Owner
    Owner


    Posts : 313
    Join date : 2009-07-23
    Age : 29
    Location : Serbia
    Level of education : High School II year

    LOL Marillion kolko nisam cuo to ime xP Empty Re: LOL Marillion kolko nisam cuo to ime xP

    Post by Marillion Wed Oct 27, 2010 8:24 pm

    Thunder18 wrote:omg Marillion,el me se sjecas od prije?? isse koliko je proslo...ispricavam se,danas sam vidio da mi naj lega poceo radit na nekom serveru za ts3..zvao me da nes provjeri ja dodem i vidim ime AlphaQ ja u sebi isssse boze poznato mi ....i sjetim se da je to klan u kojem sam bio...bio dobar sa svima i (nadam se) tobom...hhh i samo me zanima kako to da nisam vise u tom klanu,bolje receno dali sam svojevoljno otisao ili ste me izbacili ili sta jer mi vrag neda mira da saznam.Moram saznati zasto sam otisao iz tog klana,znam da je duugo proslo..skoro godina ali opet zelim znati.Hvala,your old friend,Thunder.

    Secam se, kako ne. Odg sam ti na email.

      Current date/time is Tue May 14, 2024 5:35 pm